Üdvözöljük Kedves Látogató! [ Regisztráció | BejelentkezésRSS hírforrás  |

Segédorvos/nő

  • Megjelenés: 2017-04-20 14:24
  • Lejárat: 357 nap, 10 óra

Bemutatkozás

Az UBT – Unternehmensberatung Tiedtke több mint nyolc éve folytat eredményes munkaerő-közvetítést Németország területén. Jelenleg orvosokat keresünk Németországba

Munkavégzés helye: Németország
Régió: Baden-Württemberg

Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés teljes munkaidővel; részmunkaidős munkavégzés is lehetséges
- Érdekes, felelősségteljes és változatos munkavégzés
- Kellemes munkakörnyezet
- Átfogó továbbképzések és fejlődési lehetőségek; a továbbképzések a kórház érdeke is és ezért kifejezetten kívánatosak és finanszírozásukról gondoskodunk
- Az orvosi szolgálat messzemenő tehermentesítése az adminisztratív teendők alól (akár a legkülönbözőbb és legmodernebb elektronikai segédeszközök által)
- Attraktív és innovatív munkaidő-modell a munkaidő-törvény szem előtt tartásával
- Gyermekfelügyelet lehetősége a munkahely közelében
- Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
- Segítségnyújtás a beilleszkedési folyamat minden szakaszában, szakmai támogatás
- Koordinátori támogatás a helyszínen

Elvárások:
- A német ismerete legalább B2 szint, erre külön vizsga is lesz
- Az engedélyeztetési eljáráshoz szükséges teljes dokumentáció összeállítása és benyújtása. Ebben a jelentkezők segítségére leszünk.
- Lelkiismeretes, empatikus munkavégzés az orvosi etikai kódex betartása

Kapcsolat: +36-70-677-72-16 vagy 06-62-769-128

Szükséges dokumentumok: Önéletrajzot (magyar és német nyelven), a képesítések, valamint az eddigi szakmai tapasztalatokat alátámasztó dokumentumok fénymásolatát kérjük az alábbi email címre küldeni:geza.tofalvi@ubt-perso nal.com

Hirdetés azonosítószám: 5158f89a4ab7aa6

21 total views, 1 today

Az űrlap használatával szóljon hozzá!

A hirdetéssel kapcsolatos további kérdések feltételéhez az alábbi űrlapot kell kitölteni, hogy üzenetet küldjünk a hirdetőnek.